Пн-Нд 10:00 - 20:30
📍Пр. Небесної Сотні, 2
Previous product
PS5 The Last of Us 2 Remastered
Next product
Horizon Zero Dawn Forbidden West (PS4)

Mortal Kombat 11 Ultimate (PS4)

Купити Mortal Kombat 11 Ultimate (PS4)
Add to favorites
Add to compare
 У наявності
1,420 грн.
Купить в 1 клик
Доставка по Украине
Мы доставим ваш заказ курьером по городу или Новой Почтой по Украине
Оплата онлайн
Оплатите заказ банковской картой, наличными в ближайшем платежном терминале или наличными.
Гибкие скидки
Система накопительных скидок! Копите бонусные баллы и делайте на них новые покупки!
Магазин в Одессе
Будем рады видеть вас в нашем магазине по адресу: Пр. Небесной Сотни, 2. ТЦ «СитиЦентр» (Напротив касс Сiльпо)
Fighting | 18+
 • До складу видання Mortal Kombat 11 Ultimate увійшли:

  Найповніша версія
  Дві високо оцінені критиками сюжетні кампанії, які відправлять гравців до кінематографічної пригоди, що продовжує грандіозну сагу про смертельну битву, а також повний ростер, що включає 37 доступних для гри персонажів.
  Бойовий набір 2
  Нові бійці: Міліна – створений з еденійської та таркатанської крові клон принцеси Кітани; Рейн - еденійський напівбог королівської крові; Рембо, легендарний солдат спецназу із зовнішністю та голосом актора Сільвестра Сталлоне.
  Додаток Mortal Kombat 11: Aftermath
  Перше в історії серії сюжетне доповнення, три доступні для гри персонажі (Фуджін, Шива та Робокоп) та 10 додаткових видів.
  Бойовий набір 1
  Шість доступних для гри персонажів (Шан Цзун, Нічний Вовк, Сіндел, Джокер, Термінатор Т-800 та Спаун) та 25 додаткових видів для персонажів.
  Mortal Kombat 11
  Під зав'язку набита різними особливостями і режимами гра в жанрі файтинг пропонує серед іншого сюжетний режим, систему бойових стилів, що налаштовуються, добивання на аренах, дружні добивання Friendship, мережеві матчі, Башти часу, режим навчання, Крипту, Бойову лігу та численних персонажів, серед яких є як шанувальникам, що вже полюбилися, так і абсолютно нові бійці з їх персональними жорстокими добиваннями – фаталіті, виконаними як страшно реалістичні кінематографічні сцени.
  Оновлення до версії для PS5
  Динамічна роздільна здатність 4K, покращена графіка, скорочений час завантажень та сумісність між поколіннями консолей, доступна у вибраних режимах. Власники та нові покупці Mortal Kombat 11 та Mortal Kombat 11 Ultimate для PS4 та PS4 Pro зможуть отримати безкоштовне оновлення до версії для PS5, яке буде доступне у день надходження у продаж Mortal Kombat 11 Ultimate.
  Підтримка Smart Delivery для Xbox Series X|S
  Динамічна роздільна здатність 4K, покращена графіка, скорочений час завантажень та сумісність між поколіннями консолей, доступна у вибраних режимах. Власники та нові покупці Mortal Kombat 11 та Mortal Kombat 11 Ultimate для Xbox One зможуть отримати безкоштовне оновлення до версії Xbox Series X|S, яке буде доступне у день надходження у продаж Mortal Kombat 11 Ultimate.
  Підтримка кросплатформної гри
  Власники PS5, PS4, Xbox Series X|S і Xbox One зможуть битися у вибраних режимах з користувачами, які грають на інших платформах.

 • Возрастные ограничения:18+
  Платформа:PS4
  Жанр:Fighting
 • There is no reviews yet...
  Be the first!

  Залиште відгук про цей товар першим!

Mortal Kombat 11 Ultimate (PS4)
1,420 грн.