СЕРВІС

У нашому сервісному центрі DEVIATOR ми пропонуємо вам послуги з ремонту, заміни внутрішніх деталей консолей (SONY PLAYSTATION, XBOX), смартфонів і планшетів (APPLE, SAMSUNG) у яких закінчився термін гарантійного обслуговування.

Фірма Deviator надає ремонтні роботи на вироби RAZER, STEELSERIES, RAPOO та інші, у яких закінчився термін гарантійного обслуговування. Якщо вам знадобляться меблі з індивідуальним дизайном та розмірами під ваш новий телевізор та ігрову консоль, то ми із задоволенням виготовимо її для вас. Додаткову інформацію ви можете отримати за телефоном (067) 709 97 70 або в будь-якому з наших магазинів мережі Deviator.

ГАРАНТІЯ

Термін гарантійного обслуговування залежить від сервісної політики виробника та зазначений у гарантійному талоні.

Підтвердженням того, що Ваша покупка забезпечена гарантією, є товарний чек та гарантійний талон, у яких зазначена дата придбання виробу, найменування товару та термін гарантії. Будь ласка, зберігайте ці документи протягом терміну гарантійного обслуговування.

Клієнт має право обміняти придбаний у нас товар належної якості на аналогічний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний за призначенням.

Клієнт має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів з моменту покупки, за винятком дня покупки.

Обмін товару належної якості здійснюється виключно за умови, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, комплектація, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом із проданим товаром.

Перелік товарів, які не підлягають обміну (поверненню) на підставах, описаних у цьому розділі, викладено в постанові Кабінету Міністрів України «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів» від 19.03.1994 року № 172.

Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, Клієнт має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахунком вартості, або отримати назад гроші у розмірі вартості поверненого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому надходженні відповідного товару у продаж .

Продавець залишає за собою право відправити товар до Авторизованого сервісного центру для проведення перевірки на наявність прихованих недоліків та дефектів товару, що повертається, та приймати рішення щодо обміну або повернення товару на підставі висновків сервісного центру.

Для повернення товару при собі необхідно мати:
- Товар у повній комплектації та неушкодженій упаковці
- документ, що підтверджує покупку (товарний чек)
- Гарантійний талон
- Документ, що засвідчує вашу особу (паспорт, права водія, студентський квиток, пенсійне посвідчення)

Якщо розрахунок проводився за банківською карткою, при собі необхідно обов'язково мати картку за допомогою якої здійснювався розрахунок.

Розрахунки здійснюються того ж дня, за відсутності грошей у касі магазину – до 7 днів.

Повернення габаритного товару здійснюється через службу доставки.

Для отримання додаткової інформації Ви можете звертатися за телефоном (067) 709 97 70
Пн-Пт з 10:00 до 20:00

РЕМОНТ ПО ГАРАНТІЇ

1. Протягом гарантійного терміну споживач, у разі виявлення недоліків (відхилення від параметрів та характеристик, зазначених в інструкції з експлуатації), має право на безкоштовний ремонт товару. Гарантійний термін починається з дати придбання товару кінцевим споживачем.

2. Якщо протягом гарантійного терміну в товарі виявлено недолік, Ви можете звернутися до будь-якого магазину торгової мережі Deviator. Також ви можете безпосередньо звернутися до Сервісного Центру виробника.

3. Для пред'явлення вимоги щодо усунення недоліків товару Вам необхідно надати:
- чітке формулювання нестачі товару (бажано у письмовій формі);
- Заповнену квитанцію, яку необхідно вкласти в коробку з товаром
- товар з недоліком;
- повний комплект упаковки товару;
- повний комплект супровідно-технічної документації (посібник з експлуатації тощо);
- Гарантійний талон, (правильно та розбірливо заповнений, з печаткою та підписом продавця, датою продажу, ПІБ та підписом споживача.)
- документ, що підтверджує факт придбання товару/копію

У разі недотримання вищезазначених умов Вам може бути відмовлено у гарантійному обслуговуванні товару.

4. Гарантійні зобов'язання не поширюються на такі допоміжні пристрої та аксесуари:
- знімні акумуляторні батареї;
- Елементи живлення;
- блок живлення (зарядний пристрій до акумулятора), автомобільний зарядний пристрій тощо;
- пульт дистанційного керування (у разі наявності всіх функціональних кнопок на самому виробі);
- USB роз'єми, кабелі для підключення виробу до інших пристроїв тощо;
- навушники, мікрофон тощо;