Пн-Нд 10:00 - 20:30
📍Пр. Небесної Сотні, 2
Previous product
Sonic Colors: Ultimate (XBox One)
Next product
Cyberpunk 2077 (Xbox One)

Assassin's Creed Valhalla (PS4)

Купити Assassin's Creed Valhalla (PS4)
Add to favorites
Add to compare
Економія600 грн.
1,399 грн.
1,999 грн.
Доставка по Украине
Мы доставим ваш заказ курьером по городу или Новой Почтой по Украине
Оплата онлайн
Оплатите заказ банковской картой, наличными в ближайшем платежном терминале или наличными.
Гибкие скидки
Система накопительных скидок! Копите бонусные баллы и делайте на них новые покупки!
Магазин в Одессе
Будем рады видеть вас в нашем магазине по адресу: Пр. Небесной Сотни, 2. ТЦ «СитиЦентр» (Напротив касс Сiльпо)
Action/18+
 • ІХ століття нашої ери. Через безперервні війни і бідні ресурси виживати в землях Норвегії стає все важче. Вікінг Ейвор веде свій клан через Північне море до багатих берегів ворогуючих королівств Англії. Перед вікінгами стоїть завдання – будь-якою ціною влаштуватися на новій землі, яка стане їхньою домівкою.

  Нового героя Assassin's Creed виростили на легендах про битви та військову славу. Вам належить зіграти за запеклого вікінга на ім'я Ейвор. Досліджуйте мальовничий та таємничий відкритий світ у суворому антуражі Англії у темні віки. Знищуйте ворогів, розвивайте селище і посилюйте вплив, щоб заслужити місце серед богів у Вальгалі.

  Гримлять війни. Розпадаються королівства. Це епоха вікінгів.

  Особливості гри Assassin's Creed: Вальгалла:
  Напишіть свою сагу про вікінги – покращена механіка RPG дозволить вам впливати на розвиток персонажа та навколишній світ. Кожен зроблений вибір – вибір союзника, тактики у бою, варіанта відповіді у діалозі чи елемента спорядження – сформує ваш шлях до слави.
  Бойова система – боріться, тримаючи в обох руках по сокирі чи мечу, або використовуйте зброю у комбінації зі щитом. Освойте нещадну бойову систему вікінгів. Рубіть голови безкомпромісним ударом, усувайте противників здалеку або задіяйте потайний меч, непомітно наблизившись до мети. Випробуйте себе у битвах проти найбагатшого набору нещадних супротивників в історії Assassin Creed.
  Відкритий світ у темні віки – здійсніть подорож від таємничих та суворих берегів Норвегії до прекрасних, але недоступних королівств Англії і не тільки. Відчуйте спосіб життя вікінгів, займаючись риболовлею і полюванням або проводячи час за іграми і випивкою.
  Влаштовуйте набіги – боріться із саксами та штурмуйте їх фортеці на всій території Англії. Влаштовуйте стрімкі напади на драккарах та розоряйте ворожі території, щоб забезпечити своїх людей ресурсами.
  Розвивайте селище – будуйте та покращуйте будівлі – казарми, кузню, майстерню татуювальника та багато іншого – створюючи опрацьовану систему. Наймайте нових людей у клан та персоналізуйте ігровий процес за вікінгом.
  Вікінги-найманці – створіть унікального вікінга-воїна зі змінним зовнішнім виглядом у вашому клані і поділіться персонажем з друзями в мережі – вони зможуть використовувати його під час набігів.

 • Возрастные ограничения:18+
  Платформа:PS4
  Жанр:Action/RPG
 • There is no reviews yet...
  Be the first!

  Залиште відгук про цей товар першим!

Assassin's Creed Valhalla (PS4)
1,399 грн.
1,999 грн.